Pokud vám chůze do schodů, cestování letadlem nebo jen obyčejná klidová poloha způsobuje bolest ...

Povzbuzení krevního oběhu je tím nejlepším způsobem, jak znovu získat pocit "lehkých nohou“

Dosáhněte štíhlých a lehkých nohou

Líbí se vám, když vám nohy natékají v horku, bolí po vyjití několika schodů nebo po příliš dlouhém stání? Chcete znovu získat svoji pohyblivost bez bolesti a jiných nepříjemných pocitů? Zažít skutečné pohodlí? Drainastim Pro® je řešením, které může zbavit bolesti a problémů s krevním oběhem. Vyjít po schodech nahoru, létat, delší dobu stát… zase budete

moci dělat všechno, v naprostém klidu,bez bolesti a bez námahy. Drainastim Pro® je metodou, která umožňuje bojovat proti příčinám špatného krevního oběhu. Pomocí reaktivace svého krevního oběhu získáte účinnou zbraň proti bolestem, křečovým žilám, zadržování vody v těle, křečím... Zkrátka proti některým nemocem, které vám znepříjemňují život a omezují vaši pohyblivost.

Drainastim Pro® přirozeně stimuluje mechanické působení svalů na žíly dolních končetin

Vaše svaly s přibývajícím věkem ztrácejí tonus a ani hodiny chůze s tím příliš mnoho nezmůžou... Týká se to zejména lýtek, která jsou téměř jedinou částí těla, která s věkem ztrácí na objemu. To bohužel není dobrá zpráva pro váš krevní oběh...
Drainastim Pro® díky svému elektrostimulačnímu systému tyto svaly dolních končetin velmi rychle posiluje. Díky elektrickým impulzům se svaly stahují, následkem čehož se stáhnou i žíly, a krev je tak znovu vytlačována směrem nahoru.
Proto jsou vaše nohy po použití přístroje Drainastim Pro® tak lehké!

Chlopně zabraňují zpětnému toku krve.

Průtok krve způsobený kontrakcí svalu.

Lýtkový sval je uvolněný.

Lýtkový sval je v kontrakci.

Zde jsou 3 dobré důvody, proč je Drainastim Pro®

zajisté jednou z nejúčinnějších zdravotnických pomůcek pro boj s vaší žilní nedostatečností

UVOLNĚNÍ SVALŮ

ÚLEVA OD BOLESTI

POSÍLENÍ SVALŮ

Aktivuje žilní návrat

Krev teče směrem do nohou a poté se musí opět vrátit nahoru. Za tím účelem máte v lýtkových svalech jakési "2. srdce“, neboli druh žilní pumpy, která umožní, aby krev stoupala z dolních končetin opět směrem k srdci.

Drainastim Pro® nabízí 25 elektrostimulačních programů, které povzbuzují funkci této žilní pumpy. Toto "2. srdce“ ve vašich lýtkách bude pracovat na plný výkon po celou dobu používání našeho přístroje a také několik dalších hodin poté.

Posiluje kapiláry vašich chlopní

Když jsou žíly rozšířené nebo naopak zúžené a chlopně opotřebované, návrat krve do srdce již neprobíhá standardně a začínají se objevovat bolesti a další přidružené symptomy.

Přístroj Drainastim Pro® nabízí v rámci svých programů vlny k posílení kapilár. Díky těmto vlnám dojde k posílení žilních stěn a chlopně opět začnou hrát roli hermetických ventilů, které zabraňují městnání krve v žilách, které způsobuje otoky a bolesti.

Posiluje svaly dolních končetin

Vaše žilní pumpa v lýtkách začne nacházející se v lýtkových svalech již nepodporuje okysličování krve a dobrou tonizaci žilní tkáně. Je to způsobeno tím, že naše svaly s věkem ztrácejí svůj tonus. I na lýtkách se projevuje postupující věk. Je to jedna z částí těla, která se velmi rychle ztenčuje.

Elektrostimulační systém přístroje Drainastim Pro® posiluje a tonizuje tyto svaly dolních končetin. Náš přístroj docílí toho, že vám vaše žilní pompa v lýtkách začne fungovat stejným způsobem, jako kdybyste strávili několik hodin chůzí.

S pomocí přístroje Drainastim Pro® je stimulován žilní návrat, krev cirkuluje dobře až do srdce.

Krev proudí v žilách bez ustání, stoupá směrem k srdci a teče dolů do nohou, čemuž napomáhá kontrakce lýtkových svalů. Když s věkem dojde k poklesu tlaku, je cirkulace krve směrem k srdci obtížnější, a proto je třeba tento žilní návrat povzbuzovat co možná nejdříve.

Již žádné opuchání, otoky a bolesti díky chlopním, které dobře plní svoji funkci.

Posilování kapilár chlopní je nesmírně důležité k tomu, aby mohla krev v těle dobře cirkulovat. Díky tomu se zabrání městnání krve i zpomalování cirkulace, což je se stoupajícím věkem čím dál častější problém. Díky přístroji Drainastim Pro®, začnou chlopně opět plnit svoji funkci, což vás ochrání před možnými těžkostmi skrevním oběhem.

Lýtkové svaly musí být posilovány, aby napomáhaly správné funkci krevního oběhu.

Lýtkové svaly hrají při žilním návratu zásadní roli. A proto, abychom jim zabránili ve ztrátě tonusu, je musíme stimulovat. Díku tomu pak mohou aktivovat žilní pumpu, která zajišťuje správný krevní oběh.

Zde jsou průměrné výsledky dosažené po 6 týdnech používání přístroje Drainastim Pro®

85% uživatelů dosáhlo překvapivých výsledků! A CO VY?

BOJUJE PROTI KŘEČOVÝM ŽILÁM

Křečové žíly jsou zjevnými příznaky špatného krevního oběhu. A navíc mohou být bolestivé. Jedná se o příliš rozšířené žíly, které brání návratu krve do srdečního svalu. S pomocí přístroje Drainastim Pro® se může vše vrátit do normálního stavu. Díky nastolení správné cirkulace krve a posílení žilních stěn dojde ke vstřebání křečových žil. Výsledek: bolest nohou pomine a návrat krve do srdce opět probíhá tak, jak má.

SNIŽUJE OTOKY

Když je krevní zásobování špatné a kapiláry jsou propustné, do tkání proniká vodnatá tekutina a dochází ke vzniku otoku. Ten je, stejně jako opuchy a bolesti, způsoben špatným krevním oběhem. Přístroj Drainastim Pro® je z tohoto hlediska velmi účinný, protože obnovuje řádnou cirkulaci krve a dobré okysličování tkání. Otoky vašich nohou, kolen začnou naráz mizet.

POVZBUZUJE KREVNÍ OBĚH V DOLNÍ ČÁSTI VAŠICH NOHOU

Když je krevní oběh zpomalený, jsou nejvíce postiženými částmi právě dolní končetiny, protože gravitace krevní návrat ještě ztěžuje. Přístroj Drainastim Pro® je v této situaci zvláště vhodný, protože přes chodidla stimuluje celou dolní část nohy. A to 5 různými druhy mikroimpulzů, které mají za cíl obnovit správný krevní oběh.

Mé těžké nohy jsou již minulostí.

Díky přístroji Drainastim Pro® jsem skoncovala se svými bolestmi! Předtím jsem měla pořád ztuhlé a bolavé nohy... Někdy se mi kvůli tomu ani nechtělo chodit.

Ale můžu vám říci, že teď tomu tak již není. Už žádné těžké nohy! Naopak. Mé veškeré problémy s pohyblivostí zmizely. Pohybuji se v průběhu celého dne, bez jakéhokoli nepohodlí nebo bolesti. Je to překvapivé!

TESTOVÁNO
KLINICKY

Přístroj Drainastim Pro® byl po dobu jednoho roku podroben četným klinickým zkouškám. Jejich závěrem je konstatování, že se jedná o bezpečnou, bezbolestnou a spolehlivou metodu doporučenou pro mnoho patologií, zejména pro problémy související s krevním oběhem.

Užívejte si každodenně a v pohodlí domova NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE EMS(svalová elektrostimulace)

Zkratka EMS: CO JE TO?

Svalová elektrostimulace (EMS) je technika, která byla dlouho vyhrazena jen pro profesionální sportovce, lékaře nebo fyzioterapeuty. Díky přístroji Drainastim Pro® máte tuto metodu na dosah ruky i vy.

Elektrody vysílají mikroimpulzy do svalů a nervů a ty poté pracují v pravidelných intervalech, čímž dochází k jejich posílení.

Elektrostimulace spočívá ve vysílání elektrických impulsů do svalových nebo nervových vláken prostřednictvím přilnavých elektrod umístěných přímo na kůži. Elektrické impulsy zasílané elektrostimulátorem stimulují sval nebo nerv tak, aby v závislosti na jejich použití vyvolaly následující příznivé účinky: zlepšení sportovních výkonů a svalová rehabilitace, estetická ošetření jako např. anticelulitidová nebo anti-ageingová ošetření, úleva od bolesti a léčba nemocí oběhového systému.

JAK TO FUNGUJE?

Princip fungování přístroje Drainastim Pro®, nejkompletnějšího elektrostimulátoru na trhu, je velmi prostý a jeho provoz je bezpečný. Drainastim Pro® vysílá elektrické mikroimpulzy přes chodidla nohou s cílem aktivovat nervy, čím dojde ke stahování svalů chodidel a lýtek. Svaly se poté zase zrelaxují a uvolní krev nahromaděnou během prvního pohybu. Díky elektrostimulaci prováděné v pravidelných intervalech se v žilách vytváří účinek pumpování svalů, jako kdybyste chodili, čímž dojde k povzbuzení krevního oběhu v různých částech těla.

Vlivem vysílaných mikroimpulzů se svaly na noze stahují, krevní oběh na to reaguje a krev je tlačena směrem vzhůru k srdci, čímž dochází ke správné cirkulaci a okysličování.

MUDr. Philippot,
odborník na problémy s krevním oběhem

EMS je revoluční technologie pro všechny, kteří trpí žilní nedostatečností.

Elektrostimulace je účinnou léčbou potíží s krevním oběhem a bolestivostí. Pomocí přístroje Drainastim Pro® můžete bolestivost zmírnit, či dosáhnout jejího úplného vymizení. Je to šetrná metoda bezbolestná a nemedikamentózní, přístupná všem. Účinnost přístroje již byla zaznamenána v souvislosti s různými léčbami mnohých patologií, jako jsou poruchy krevního oběhu, artróza, bolesti svalů, bolesti kloubů atd.

Moderní přístroj Drainastim Pro® je jednoduše tím, na co jste dlouho čekali.

Přístroj Drainastim Pro®je unikátní v tom, že současně bojuje proti 3 příčinám vašich těžkých, oteklých a bolestivých nohou

1. Příčina

První příčina těžkých nohou je bohužel dědičná.

Váš organismus neumožňuje dostatečný žilní návrat. Funkce žilní pumpy nacházející se v lýtku, která má za úkol zajišťovat řádný krevní oběh, je oslabena, nedokáže dostatečně pohánět krev do horních částí nohou a pak až k srdci. I když je tato příčina dědičná, Drainastim Pro® vám poskytuje možnost, jak proti tomuto špatnému žilnímu návratu bojovat.

MÁTE 2 MĚSÍCE NA VYZKOUŠENÍ přístroje Drainastim Pro®

ZDARMA

díky naší záruce Spokojený zákazník nebo Vrácení peněz

2. Příčina

Druhá příčina je spojena se svalovou nedostatečností.

Žilní pumpa v lýtku je schopná řádně fungovat, ale její funkce se sama nespustí, tak jako by se nedokázal sám nastartovat motor v perfektním stavu. Přístroj Drainastim Pro® díky svému elektrostimulačnímu systému dokáže velmi rychle povzbuzovat a posilovat svaly ve spodní části nohou. Žilní pumpa nacházející se v lýtkách začne opět plnit svoji roli. Díky používání našeho přístroje začnou vaše nohy opět pracovat, a to zcela bez námahy, aniž byste vstali ze svého křesla.

3. Příčina

Třetí příčina souvisí s poškozením organismu způsobeným v průběhu času touto žilní nedostatečností

Jak léta ubíhají, chlopně přestávají zastávat funkci ventilů, krev má tendenci se hromadit, stejně jako odpadní látky. Je velmi důležité vyčistit a detoxikovat celý žilní oběh. Uživatelé přístroje Drainastim Pro® jsou ohromeni tím, jak jim při používání přístroje výrazně zeštíhlují nohy.

Ano, Drainastim Pro® eliminuje pocit těžkých nohou

Ale nejenom to!

Artróza: máte bolesti a je to normální! Drainastim Pro® posiluje svaly kolem kloubu a zmírňuje bolest.

Jestliže máte artrózu, trpíte bolestí a nemůžete pořádně chodit. Tato špatná pohyblivost jen dále udržuje a zhoršuje příznaky. Je to začarovaný kruh! Ale vy z něj můžete vystoupit za pomocí přístroje Drainastim Pro®. Při jeho používání zároveň posílíte své svaly a vyživíte klouby, a to bez námahy a bez bolesti!

3 účinky, které zabraňují ztuhlosti kloubů:

1 účinek: Při používání přístroje Drainastim Pro® dochází k opakovaným pohybům a jemnému stlačování kloubů, což vede k lepšímu oběhu synoviální tekutiny obsažené v kloubech. Tato kloubní tekutina zajišťuje výživu kostní chrupavky, čímž dochází ke zmírnění bolesti související s opotřebením kloubů.

2 účinek: Díky aktivaci svalů na nohách dochází k nárůstu síly u lidí trávících většinu svého času vsedě. Klouby, kolem kterých jsou silné svaly, jsou lépe chráněny a již se neopotřebovávají.

Přístroj Drainastim Pro® reaktivuje tok synoviální tekutiny v kloubu a posiluje okolní sval.

3 účinek: Vaše hmotnost má přímý dopad na zatížení vašich kloubů. Tím, že Drainastim Pro® stimuluje vaše svaly, napomáhá vám zbavit se nadváhy i dopadů sedavého způsobu života.

Drainastim Pro® omezuje riziko operace

Nadváha, příliš rychlé opotřebení kloubů, špatný krevní oběh a ztráta živin… To vše dohromady obvykle vede k nutnosti podstoupit operaci, pokud je již diagnostikována artróza způsobující bolestivé stavy. Tyto faktory artrózy lze však ovlivnit. Když budete používat přístroj Drainastim Pro®, ještě stále můžete svůj stav zvrátit a vyhnout se nepříjemným důsledkům.

Diabetes: elektrostimulace, další pomoc pro všechny diabetiky 2. typu

Diabetes je často zodpovědný za špatný krevní oběh, protože hyperglykémie (nadbytek cukru v krvi) oslabuje stěny cév a podporuje srážení krve. Důsledek: tyto cévy budou mít potíže s přenášením kyslíku skrze tělesné tkáně. Drainastim Pro® vysílá mikroimpulzy a tím posiluje stěny žil a cév a současně stimuluje krevní oběh, čímž dochází ke snížení rizika srážení krve a tvorby krevních sraženin.

Náš přístroj se proto zvláště doporučuje diabetikům jakožto doplňková léčba.

Potlačuje tvorbu krevních sraženin

Diabetik má zvýšené riziko tvorby krevních sraženin… Chcete-li toto riziko snížit, přístroj Drainastim Pro® vám poskytne velmi dobrou službu. Je známo, že elektrostimulace ničí utvářející se krevní sraženiny. A navíc dosáhnete dobrého okysličení krve.

Usnadněte si oblékání a nošení kompresních punčoch

Kompresní punčochy - utrpení, bohužel však nutné…

Kompresní punčochy jsou utrpením! Často je však jejich nošení nezbytné, abychom zamezili bolesti nebo dalšímu zhoršení stavu. Drainastim Pro®  vám může usnadnit život, neboť když budou vaše nohy lehčí a méně nateklé, bude oblékání a nošení punčoch snazší.

… anebo menší zlo

Problémy krevního oběhu nelze brát na lehkou váhu. To nejlepší, co můžete udělat, je snažit se snížit případná rizika.

 • Plicní embolie
  Neriskujte už, že se vám v tepnách vytvoří krevní sraženina! S pomocí přístroje Drainastim Pro® dáte do pořádku celý svůj krevní oběh a zbavíte ho odpadních látek.
 • Zánět žil
  Snižte riziko vzniku zánětu žil (tzv. flebitidy) tím, že budete mít díky mikroimpulzům přístroje Drainastim Pro® čisté a pružné žíly.
 • Trombóza
  Žádné odpadní látky, tekutost krve: už se nebudou moci tvořit žádné tromby.

Drainastim Pro® pomáhá:

 • Zmenšovat otoky nohou
  Díky obnovení dobrého krevního oběhu vám rychle zeštíhlí nohy, lýtka, kotníky a také se zbavíte bolestí.
 • Omezit zadržování vody v dolních končetinách.
  Díky stimulaci svalů a krevního oběhu dojde k resorbci oblastí zadržování vody, protože všechny tekutiny budou v nohách dobře cirkulovat a nebude už docházet k městnání krve.
 • Zmírnit bolesti
  Díky elektrostimulaci, která uklidňuje nervy, se bolesti zmírňují a velmi rychle mizí.

Drainastim Pro® změní váš život při nasazování a nošení kompresních punčoch

Lehčí nohy bez otoků... Budou se vám mnohem snadněji oblékat kompresní punčochy. Budete se v nich také cítit mnohem lépe. Na vaše lýtka bude vyvíjen mnohem menší tlak než dříve. Každodenní pohodlí, které opravdu oceníte.

Je to zaručeně tak, díky přístroji Drainastim Pro® je to mnohem lepší!

Kompresivní punčochy nosím už tři roky a od té doby, co používám přístroj Drainastim Pro® jsem zaznamenala rozdíl. Zbavila jsem se otoků nohou, moje křečové žíly se vstřebaly. Z preventivních důvodů používám kompresní punčochy stále, ale nyní je jejich nošení mnohem méně nepříjemné. Každým dnem pociťuji zlepšení. Díky přístroji Drainastim Pro® je to mnohem lepší!

Drainastim Pro® chrání vaše játra před pravidelným užíváním nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID)

Někdy člověk musí vstoupit do začarovaného kruhu, když už nechce trpět. Má bolesti, a tak bere léky, které působí po celou dobu na játra a způsobují další problémy. V dnešní době jsou nám známy všechny škodlivé vedlejší účinky léků na naše zdraví.

 • Pálení žáhy
  Žaludek, aby se chránil před léky, produkuje kyselinu. To způsobuje pálení žáhy.
 • Bolesti
  NSAID mohou vyvolat bolesti způsobené křečemi, kontrakcemi, ke kterým dochází v zažívacím systému.
 • Kontrakce
  Žaludek a tlusté střevo jsou léky oslabeny, mohou se stahovat a vytvářet nesnesitelnou bolest.
 • Návrat kyselin
  Kyselina, kterou produkuje žaludek, stoupá trávicím traktem nahoru, což je velmi nepříjemné, někdy i bolestivé.

Drainastim Pro® zlepší váš zdravotní stav, aniž by jej nějakým způsobem poškozoval

Ideální je najít jiné řešení, které nezpůsobí žádné bolesti a nepoškodí játra. Ještě více to platí pro ty, kteří mají diabetes 2. typu. Těmto diabetikům se doporučuje pravidelná aktivita k posílení jejich krevních cév a regulace hladiny glukózy v krvi. A tato rada platí pro každého, protože když se budete hýbat, používat své svaly, může dojít k jejich posílení, budete mít dobrý krevní oběh a nebudou se vám v těle hromadit odpadní látky. Proto je dobré používat přístroj Drainastim Pro®: k zajištění dobrého krevního oběhu, k boji proti artróze a cukrovce 2. typu, k prevenci bolesti a abyste mohli opět vést bezstarostný život bez zbytečné námahy.

Je načase přestat vytloukat klín klínem

Jak praví toto přísloví, nemá smysl léčit jednu bolest léky, které současně vyvolávají jinou bolest na jiném místě...

To se vám s přístrojem Drainastim Pro® nemůže stát. Jedná se o zcela bezbolestnou zdravotnickou pomůcku, která nevyvolává žádné vedlejší účinky a která nepoškozuje žádnou funkci těla. Naopak. Ovlivňuje pozitivně váš celkový zdravotní stav.

Přestala jsem užívat léky

Předtím jsem kvůli bolestem užívala spoustu protizánětlivých léků. A můj celkový zdravotní stav se zhoršil, zejména jsem měla řadu trávicích problémů...

To se však naprosto změnilo poté, co jsem začala používat Drainastim Pro®. Vše se vyřešilo, vše se spravilo! Už nemám žádné bolesti, žádné zažívací problémy! Úplně jsem přestala brát léky a cítím se mnohem lépe!

Rekonvalescence: po prodělané operaci je těžké vyvíjet tělesnou námahu a přesto je to pro vaše rychlé zotavení nezbytné

Vyhněte se recidivě či následkům

Fáze rehabilitace po operaci je nesmírně důležitá, protože zajišťuje vaše úplné zotavení. Drainastim Pro® vám v této situaci opět může pomoci. Jednak se díky němu zotavíte rychleji a také se vyvarujete recidivám a následkům. Po operaci se lidský organismus snaží sám zotavit. K tomu je zapotřebí dobrý krevní oběh, aby bylo tělo dostatečně zásobeno kyslíkem a živinami. Elektrostimulace, metoda, kterou vás Drainastim Pro® přináší až k vám domů, byla původně navržena pro profesionální sportovce a měla jim pomoci se po prodělané námaze rychleji zotavit. A přesně takový účinek bude mít i na vás, když bude vaše tělo oslabeno po prodělané operaci. Přístroj Drainastim Pro® stimuluje krevní oběh a rovněž svaly a nervy, čímž urychluje proces zotavení. Proto po několika použitích našeho přístroje rychle získáte zpět svoji energii a zaznamenáte vymizení bolestí a svalového namožení.

Když jsem se vrátila vyčerpaná z nemocnice, Drainastim Pro® mi nesmírně pomohl.

Když jsem se po prodělané operaci vrátila domů, byla jsem naprosto vyčerpaná. Cítila jsem totální únavu a nedokázala jsem cokoli dělat. Chirurg mi však doporučil chodit. Ale toho jsem nebyla vůbec schopná… Dokud jsem nevyzkoušela přístroj Drainastim Pro®. Po několika použitích se mi začala vracet energie. Začala jsem se pomalu pohybovat, nejprve doma a potom i venku. Nesmírně mi to pomohlo.

ELEKTROSTIMULAČNÍ BŘIŠNÍ PÁS
(součást Modelu de LUXE nebo volitelný k Modelu Standard)

Získejte zpět svoje PLOCHÉ BŘICHO - stačí používat 15 minut denně BŘIŠNÍ PÁS NEJNOVĚJŠÍ GENERACE od Drainastim Pro®

Břišní pás Drainastim Pro® je speciálně navržen pro použití na zaoblené, povolené břicho, přičemž tento pás dokáže břišní svaly posilovat a eliminovat přebytečný tuk.

PLOCHÉ BŘICHO = DŮLEŽITÉ MĚŘÍTKO
SPOKOJENOSTI I ZDRAVÍ

KDYŽ ČLOVĚKU NAROSTE BŘICHO, STANE SE NÁSLEDUJÍCÍ :

Břicho je velmi choulostivá oblast, ve které se tuky s oblibou ukládají. Ale když se jich zde ukládá příliš a břicho roste, má to své zdravotní následky. Břišní svaly, tlačené dozadu uloženými tuky, ochabují, kůže povoluje a břišní orgány již nemají dostatečnou podporu. Je potřeba jednat!

Postupem času člověk nakonec přijme nepřijatelné!

Narostlo vám břicho? Určitě vám to vadí, ale asi si říkáte, že se s tím nedá nic dělat ... A přitom se ho můžete rychle zbavit, když budete používat elektrostimulační břišní pás Drainastim Pro® ! Je to velmi důležité z hlediska vašeho zdraví, protože nadbytek tuku v břišní oblasti podporuje zánětlivé stavy v organismu, zhoršuje stav cév, včetně těch srdečních. Získejte rychle zpět svoje ploché břicho a zároveň chraňte svoje zdraví!

BŘIŠNÍ PÁS Drainastim Pro® PŮSOBÍ NA 2 FAKTORY, KTERÉ JSOU PRO DOSAŽENÍ PLOCHÉHO BŘICHA NEZBYTNÉ

1. Posiluje vaše břišní svaly

Praktikujte intenzivní břišní cvičení, kterým si bez jakékoli námahy posílíte břišní svaly.

2. A snižuje vnitřní objem břicha

Zbavte se tukových polštářů, které jsou pro vaše zdraví nebezpečné.

ELEKTROSTIMULAČNÍ BŘIŠNÍ PÁS Drainastim Pro®

Eliminuje útrobní tuk
Posiluje svalový obal
Zabraňuje ochabování svalů

ELEKTROSTIMULAČNÍ BŘIŠNÍ PÁS Drainastim Pro®:

POSILUJE VAŠE BŘIŠNÍ SVALY BEZ NUTNOSTI DRŽET DIETU, BEZ NÁMAHY a přitom upevňuje vaše zdraví


K ČEMU JSOU BŘIŠNÍ SVALY?

Břišní svaly jsou potřebné nejen pro pohyb, resp. změnu pozice těla, ale mají skutečný dopad na vaše zdraví!

Lucie popisuje, jaké jsou její zkušenosti po 3 týdnech používání elektrostimulačního břišního pásu Drainastim Pro®:

Nikdy bych nevěřila, že ještě někdy budu mít takové ploché a pevné břicho! A za tak krátkou dobu! A to díky mému břišnímu pásu Drainastim Pro®! Měla jsem velké a ochablé břicho, které působilo vzhledem k ostatním částem mého těla disproporčně, ale nedokázala jsem s tím nic dělat... Naštěstí jsem vyzkoušela břišní pás ... Nevyvíjela jsem žádnou fyzickou námahu, pouze jsem ho používala každý den. A ono to fungovalo! Jsem z břišního pásu nadšená a můžu vám ho jen a jen doporučit!


Slouží jako podpora orgánů, které se nacházejí v břiše

Játra, žaludek, střeva... těmto orgánům poskytuje břišní pás podporu pro jejich správné fungování.

Zamezují otokům

Břišní svaly svými kontrakcemi napomáhají masáži střeva, což následně zabraňuje otokům a usnadňuje střevní průchod.

Usnaďňují dýchání

Tyto svaly slouží jako podpora páteře a pomáhají tak lépe kontrolovat dýchání.

Zajišťují správné držení těla

Břišní svaly zaručují správné držení těla a slouží jako jakýsi štít v případě nárazů.

Zabraňují ochablosti

Břišní svaly v dobré kondici jsou zárukou toho, že tkáně nacházející se v břišní centrální oblasti nebudou ochabovat a nepřestanou plnit svou podpůrnou funkci.

Moje břišáky jsou jako z betonu! A to vše díky Drainastim Pro® ! Jsem nadšený, přestaly mě bolet záda a vstávání mi již nedělá žádné potíže. Kdybych to býval věděl, začal bych ho používat dřív! Cítím se mnohem lépe než dříve.

Vždycky jsem měla problémy s trávením... Ale od té doby, co jsem si díky Drainastim Pro® posílila břišní svaly, už mě tento problém netrápí. Je to fantastické! Všechno se vrátilo do normálu, přitom jsem měla s trávením potíže dlouhé roky.
25 Stimulačních Programů

Čis. Popis Funkce
1 Přerušované pulzy Krevní oběh / Masáž
2 Silný trvalý tlak Krevní oběh / Antistresový účinek
3 Silné nepřetržité pulzy, vlevo a vpravo Krevní oběh/ Bolesti svalů v dolní části zad a na krku/ Poškození svalů
4 Lehký izochronní tlukot Krevní oběh
5 Silná masáž levá a pravá Krevní oběh/ Uvolnění/ Spalovač tuků
6 Lehký tlukot Krevní oběh/ Poškození svalů
7 Silný tlukot Krevní oběh/ Nervový systém/ Uvolnění/ Antistresový účinek
8 Masáž Krevní oběh/ Posilování svalů/ Masáž/ Spalovač tuků
9 Kladivo Krevní oběh/ Anti-aging / Posilování svalů
10 Pulzace Krevní oběh/ Uvolnění
11 Vibrace Krevní oběh/ Anti-aging / Zpevnění a posilování svalů
12 Hnětení Krevní oběh/ Masáž/ Bolesti svalů v dolní části zad a na krku/ Poškození svalů
13 Pulzace pravá a levá Krevní oběh/ Posilování svalů
14 Lehký tlak Krevní oběh / Antistresový účinek
15 Silná pulzace Krevní oběh/ Uvolnění
16 Silné brnění Krevní oběh / Svalový rozvoj
17 Velmi jemné dotyky Krevní oběh/ Poškození svalů
18 Škrábání Krevní oběh/ Uvolnění
19 Silná masáž vlevo a vpravo Krevní oběh/ Bolesti svalů v dolní části zad a na krku
20 Silný tlukot vpravo a vlevo Krevní oběh/ Uvolnění
21 Lehký efekt kladiva Krevní oběh/ Uvolnění/ Anti-aging
22 Silný efekt kladiva Krevní oběh/ Uvolnění
23 Silný tlak vpravo a vlevo Krevní oběh/ Uvolnění
24 Rytmický tlukot Krevní oběh/ Zpevnění a posilování svalů
25 Silná pulzace Krevní oběh/ Zpevnění a posilování svalů

Doporučená délka jedné terapie je 25-30 minut.
Doporučují se max. 2 terapie denně.

Klinická studie č. 17E2870

Zlepšete krevní oběh v dolních končetinách - díky svalové elektrostimulaci.

Na přístroji Drainastim Pro® byla provedena studie za účelem prokázání účinku svalové elektrostimulace na krevní oběh v dolních končetinách. Ve srovnání s počáteční hodnotou bylo pozorováno významné zvýšení žilní cirkulace. Zlepšením krevního oběhu má neuromuskulární elektrostimulace možnost zlepšit žilní návrat, působit proti žilní stázi a zlepšit arteriální proudění do končetiny.

Výsledky studie také ukázaly, že svalová elektrostimulace (EMS) aplikovaná na chodidlo pomocí přístroje Drainastim Pro®, byla stejně účinná jako dobrovolné cvičení, pokud jde o zlepšení oběhu a okysličování krve a tkání v dolních končetinách. Bezbolestná stimulace plantárního povrchu je jednoduchá, bezpečná metoda a ukazuje se jako účinná pro lidi trpící žilní nedostatečností.

Souhrn naší studie si můžete stáhnout kliknutím zde.

Cíle

 • Hlavním cílem studie bylo vyhodnotit vliv přístroje Drainastim Pro® na kvalitu života po 28 dnech používání osobami, které trpí syndromem těžkých nohou a povrchovou žilní insuficiencí (žilní nedostatečností).
 • Mezi sekundární cíle hodnocení patřilo:
  • Vyhodnocení účinku přístroje Drainastim Pro® na snížení zadržování vody;
  • Subjektivní vyhodnocení účinku přístroje Drainastim Pro® na syndrom těžkých nohou a krevní oběh.

Výsledky
ZÁVĚR

Po 28 dnech každodenního používání přístroje Drainastim Pro® se kvalita života subjektů, trpících žilní insuficiencí, výrazně zvýšila. Přístroj Drainastim Pro® umožnil výrazně snížit zadržování vody u většiny subjektů, a to pravděpodobně zlepšením jejich krevního oběhu v dolních končetinách v důsledku každodenní stimulace kontrakce svalu během 28 dnů. Většina subjektů ocenila přístroj pro jeho praktičnost a účinnost na příznaky související s žilní insuficiencí.

91% subjektů by chtělo v používání přístroje pokračovat.

Přístroj Drainastim Pro® můžete vyzkoušet
bez rizika po dobu 2 měsíců!

Budete tak mít čas ocenit všechny jeho výhody, které vám skýtá!

Zavolejte hned na telefonní číslo:
+420 606 921 122

 • Povzbuzuje krevní oběh
 • Omezuje zadržování vody
 • Snižuje otoky nohou
 • Bojuje proti křečovým žilám
 • Chrání před vznikem křečí
 • Zmírňuje bolesti

Špičková technologie pro úžasný výkon

Nejvýkonnější a nejkompletnější žilní stimulátor na trhu

Drainastim Pro® je nejvýkonnějším žilním stimulátorem na trhu! Jedná se o moderní technologii, kterou máte k dispozici ke zlepšení svého zdraví! Drainastim Pro® je současně stimulátor a prostředek proti bolesti, který velmi rychle změní váš každodenní život, do kterého vnese pohodu a bezstarostnost.

Drainastim Pro®

Platforma, elektrody

Nejkomplexnější žilní stimulátor pro řešení vašich problémů s krevním oběhem a se svaly, ať jste kdekoli!

Vy nemusíte dělat nic: Drainastim Pro® se o vše postará!

******* Záruka ******* Spokojený zákazník nebo Vrácení peněz
po dobu 2 měsíců

 • 99 úrovní intenzity
 • 25 masážních režimů
 • 2 možná připojení (stimulační deska nebo elektrody)
 • Elektrody
 • Systém infračerveného záření
 • Nastavitelný časovač
 • Dálkové ovládání
 • 9 voltů: nejvýkonnější žilní stimulátor na trhu
 • Digitální ovládací obrazovka
 • Deska pro umístění nohou

Seznamte se s jeho snadno použitelným vybavením určeným ke zmírnění bolesti, regeneraci a uvolnění všech částí těla

ELEKTRODY

Vaše elektrody Drainastim Pro®

základní vybavení pro řešení vašich potíží

BEZBOLESTNÝ ÚČINEK

POSILOVÁNÍ SVALŮ

REGENERAČNÍ ÚČINEK

Účinek cílený na bolest

Bolest je možné léčit, pokud je na ni léčba přesně zacílena. A proto při používání přístroje Drainastim Pro® brzy zjistíte, že se cítíte mnohem lépe. Elektrostimulace působí uprostřed bolestivé oblasti a tuto bolest zmírňuje. Od bolesti se vám uleví v rekordním čase, bez ohledu na to, v jakém místě vás to bolí.

 • Bolest šíje
 • Tortikolis
 • Bolest ramen
 • Bolest v paži a předloktí
 • Bolest v lokti
 • Bolest zad
 • Bederní bolesti a ischias
 • Bolestivá jizva

zdravotnická pomůcka skládající se z elektrod s terapeutickým účinkem

Elektrody přístroje Drainastim Pro® byly speciálně navrženy tak, aby se s jejich pomocí dosáhlo optimálního výsledku, a to jak z hlediska vašeho pohodlí, tak i z hlediska léčebného účinku. Jedná se o bezpečnou a spolehlivou zdravotnickou pomůcku využívající vyspělé technologie.

 • Vodivost
  Elektrody zajišťují maximální vodivost tak, aby mikropulzy dosáhly přímo a do hloubky do místa, které má být léčeno.
 • Přilnavost
  Elektrody po svém umístění dobře přilnou k pokožce. Nebudete je muset přikládat na jiné místo, jen si budete užívat blahodárných účinků svého elektrostimulátoru.
 • Dlouhá životnost
  Tyto elektrody jsou vysoce kvalitní, velmi odolné a pevné, a vy tak můžete náš přístroj používat zcela nerušeně a v poklidu.

Jak používat elektrody Drainastim Pro® k zmírnění bolesti

Používání Drainastim Pro® je velmi snadné. Zvládnete to bez jakékoli vnější pomoci, protože vše bylo navrženo tak, abyste mohli být zcela autonomní. Jednoduše umístíte elektrody na místo, které si přejete léčit, a vyvinete jemný tlak. Elektrody okamžitě přilnou a během používání Drainastim Pro® zůstanou na svém místě. Jakmile se vám uleví od bolesti, stejně jednoduše je zase odstraníte.

velice snadné umístění na kůži

Elektrody mají přiměřenou velikost i ergonomii a lze je velmi snadno umístit na jakékoli místo na těle, na oblast, kde potřebujete ulevit od bolesti. Vzhledem ke své vysoké kvalitě nevyžadují žádnou zvláštní údržbu.

Rada: Při prvním použití nepřekračujte střední úroveň intenzity "Medium“, protože svaly si musí na mikroimpulzy postupně zvykat.

Použití elektrod Drainastim Pro® je snadné jako hračka.

Mohu je umístit na kterékoli místo na těle, které mne bolí... Je to velmi příjemné a opravdu bezbolestné. Po každém použití se cítím dobře, lehce a odpočatě. Drainastim Pro® vám mohu doporučit.

Žilní nedostatečnost

… a co se zaměřit na fakta?

Jestliže touto nemocí trpíte i vy…

V současné době existuje řešení, jak se zbavit těžkých, oteklých a unavených nohou, jak odstranit křečové žíly, bolesti v kolenou a dokonce i diabetes 2. typu. Vy, kteří těmito problémy trpíte, stejně jako 18 milionů Francouzů, víte, že příčinou je špatný krevní oběh. Toto řešení již testovalo a odsouhlasilo více než 2 miliony lidí. Drainastim Pro® vysílá mikroimpulzy, kterými povzbuzuje cirkulaci krve v nohách. Jedná se o revoluční metodu, díky níž už nikdy nebudete mít oběhové potíže.

Na nic už nečekejte a jednejte!

Mravenčení, pocit těžkých nohou, svědění, bolesti...

Proč vás vaše nohy tolik trápí?

Když jsou žíly poškozené, žilní chlopně nedokážou zabránit zpětnému proudění krve do dolních končetin a ta se v nich poté městná.

Ve zdravých žilách krev proudí dobře až k srdci, přičemž žilní chlopně zabrání zpětnému proudění krve do nohou.

Žilní nedostatečnost

S přibývajícím věkem stárne i žilní systém. Krev a odpadní látky mají tendenci se hromadit v dolních končetinách, protože žilní chlopně, které by měly hrát roli ventilů bránících zpětnému toku krve, již nereagují adekvátně. Přístroj Drainastim nabízí v rámci svých programů vlny k posílení kapilár, přičemž další funkcí těchto vln je odstraňování odpadních látek a zlepšení funkce žilních chlopní jakožto hermetických ventilů. Krev se přestane v dolních končetinách městnat, což okamžitě zabrání vzniku otoků a bolesti. Drainastim stačí používat jen několik minut a již se spustí dynamické vlnění nezbytné pro žilní návrat krve k srdci. Při používání přístroje Drainastim se svalové skupiny dolních končetin střídají, aby tak byla usnadněna cirkulace krve v žilách. Takže aniž byste museli opustit svůj domov, bez bolesti, budete současně bojovat proti třem příčinám těžkých, oteklých a bolestivých nohou, a jednou provždy s nimi zatočíte!

Hlavní faktory :

Věk, dědičnost a svalová ochablost

Na žilní nedostatečnosti se podílejí tři hlavní faktory. Dědičnost, kvůli které žilní pumpa nacházející se v lýtkových svalech nefunguje dobře. Věk, protože s opotřebením žilních chlopní souvisí i špatná cirkulace krve a její městnání se. Třetím faktorem je pak svalová ochablost, protože slabé svaly nepřispívají k dobrému okysličování krve. Ale můžete to velmi snadno napravit!

Především nedovolte, aby vám křečové žíly a otoky způsobily handicap!

Pokud se děsíte stání ve frontě, dlouhého cestování nebo vysokých teplot, je načase začít jednat!

 • Zanesení cév: eliminujte veškeré odpadní látky, které jsou zodpovědné za městnání krve, abyste tak zabránili zanášení cév, které je příčinou otoků a křečových žil.
 • Pórovitost: získejte zpět pružné a odolné žíly, které zajistí plynulé a tonické proudění krve.
 • Žilní slabost: posilte celý svůj žilní systém, abyste už nemuseli trpět při dlouhém cestování nebo v horkých dnech. I v těchto podmínkách se vám vyhnou bolestivé následky.

Jestliže vaše krev proudí krevním oběhem špatně příliš dlouhou dobu, následky jsou nenapravitelné!

Pro vaše zdraví je životně důležité mít dobrý krevní oběh! Jakmile se vyskytnou problémy s krevním oběhem, je potřeba je začít okamžitě řešit. Okamžitě, protože symptomy se mohou zhoršovat a důsledky mohou být nenapravitelné. A proto představuje Drainastim jedinečnou metodu, která dokáže rychle potlačit potíže související s krevním oběhem. Díky Drainastimu budete jednat rychle a efektivně!

Sledujte a starejte se o svůj špatný krevní oběh, abyste SNÍŽILI SKUTEČNÉ RIZIKO!

Záněty žil a trombózy

S přibývajícím věkem by měl být člověk velmi ostražitý, protože riziko zánětu žil a trombózy se zvyšuje. Cirkulace krve se zhoršuje, cévy postupně tuhnou, žíly křehnou, takže se snadněji lámou, krev může kvůli přítomnosti různých odpadních látek zhoustnout.
Tvorba krevních sraženin, stejně jako zhoršení stavu žilních stěn mohou vaše zdraví rychle zhoršit.
Nebezpečí zánětu žil můžete zmenšit tím, že budete mít čisté a pružné žíly, a to s pomocí přístroje.

Plicní embolie

Neriskujte už, že se ve vašich tepnách vytvoří sraženina a udělejte vše pro to, abyste se nestali jedním ze 100 000 každoročních případů ve Francii! Embolie může mít vážné důsledky. Způsobují ji sraženiny, které se utvoří a ucpou tepny přivádějící krev do plic. Vzniku sraženin se lze vyvarovat jednoduše tím, že se budete starat o svůj krevní systém. S pomocí přístroje Drainastim ho dokážete rychle uvést do dobrého stavu a zbavit ho odpadních látek. A přitom stačí náš přístroj používat pouze 15 až 30 minut denně! To je k udržení dobrého celkového zdraví opravdu dostačující!

Často kladené otázky

Položili jste nám své dotazy, na které odpoví náš odborník.

MUDr. Philippot, odborník na problémy s krevním oběhem

Dali jsme vám možnost se ptát a zde jsou 4 opakující se otázky, které jste nám kladly nejčastěji:

Bolí to?

Odborník: Drainastim Pro® je zcela bezbolestná zdravotnická pomůcka třídy IIA! Vysílané mikroimpulzy nevyvolávají nepříjemné pocity, vůbec je necítíte. Budete pouze cítit, jak se vaše svaly mírně stahují, což nevytváří žádné nepohodlí, po několika minutách používání přístroje to už ani nebudete vnímat.

Jak dlouho je zapotřebí přístroj Drainastim Pro® používat pro dosažení optimálních výsledků?

Odborník: Ze začátku vám doporučujeme používat Drainastim Pro® každý den po dobu 15 až 30 minut v závislosti na vašich možnostech. Těchto pár minut bude stačit, mimo jiné, k posílení svalů a obnovení správné funkce krevního oběhu. Čtvrt hodinka s Drainastim Pro® má na váš organismus stejný účinek jako 1 hodina chůze! Nejlepší je používat náš přístroj každý den po dobu minimálně jednoho měsíce. Po této době již na sobě zaznamenáte zlepšení, způsobená přístrojem Drainastim Pro®.

Existují nějaké kontraindikace?

Odborník: Používání Drainastim Pro® se nedoporučuje v následujících případech: 1. implantovaný kardiostimulátor nebo elektronický implantát, jako je např. automatizovaný srdeční defibrilátor; 2. těhotenství; 3. příznaky nebo pokračující léčba hluboké žilní trombózy (aby se předešlo jakémukoli riziku uvedení již vzniklé krevní sraženiny do pohybu). Mimo tyto případy může být Drainastim Pro® používán u dospělých zcela bezpečně.

Jsem diabetik, mohu jej bezpečně používat?

Odborník: Můžete jej používat bez jakéhokoli rizika. A řekl bych dokonce, že by pro vás jeho pravidelné používání bylo velmi přínosné. Tato metoda elektrostimulace se totiž doporučuje zvláště pacientům s diabetem, zejména 2. typu, jelikož diabetici jsou obvykle více náchylní k problémům s krevním oběhem a potřebují si hlídat hladinu cukru v krvi. A proto je tak zásadní používat Drainastim Pro® ke snížení rizika špatné funkce krevního oběhu. Náš přístroj posiluje stěny cév a chrání vás před tvorbou krevních sraženin.

Vyloučení odpovědnosti
Předmětné výrobky se neprodávají za účelem diagnostiky, prevence nebo léčby patologií. Pokud máte nějakou nemoc, navštivte svého lékaře. V případě jakýchkoli zdravotních problémů vás žádáme, abyste se poradili s odborným zdravotnickým pracovníkem například v následujících případech: Chcete změnit léčbu, kterou aktuálně používáte, chcete pozastavit léčbu, kterou aktuálně používáte, chcete zahájit novou léčbu.

www.drainastim.cz
Email: [email protected]
World CZ s.r.o
Drtinova 1109/12 150 00 Praha 5
Tel.: +420 257 221 258
Po - Pa: 9:00 - 16:00